60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.76 | 3 | PIOTROWSKA Klaudia | MUKS Szok Bojanowo | 2008 | Z/5131/18 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.5 | III | LDK! | KN B | RATAJCZAK Maciej | 30 | 144 | Z/5131/18 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- (K400 m ) | ||||||||
2. | 12.88 | 1 e3 | KOWALCZYK Marianna | UKS 12 Kalisz | 2008 | Z/2592/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.4 | III | LDK! | OLSZYNA Waldemar | 43 | 151 | Z/2592/21 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
3. | 13.00 | 5 e4 | BŁASZCZYK Maria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0929/23 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | III | LDK! | OSU | WALCZAK Michał | 0 | 0 | Z/0929/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- (200 m) | ||||||||
4. | 13.04 | 3 | WIECZOREK Kornelia | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | Z/3483/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -1.1 | III | UNGER Krzysztof | 45 | 156 | Z/3483/23 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
5. | 13.15 | 4 | NIEWIADA Nikola | KS Stal Pleszew | 2008 | Z/2886/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -1.1 | III | LDK! | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | 38 | 150 | Z/2886/21 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
6. | 13.26 | 3 e2 | MENCH Paulina | LUKS Orkan Wrze¶nia | 2007 | Z/12066/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.8 | IV | LDK! | OSU | PAWLAK Przemysław | 59 | 165 | Z/12066/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- (100 m) 2023- (400 m pł K) 2024- (100 m) |
||||||||
7. | 13.36 | 3 e1 | GÓRNIAK Wiktoria | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/5604/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -2.3 | IV | BIEDERMANN Roman | 0 | 0 | Z/5604/22 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
8. | 13.43 | 4 e1 | PAWELA Sylwia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/5268/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -2.3 | IV | ŁUCZAK Bernadeta | 58 | 172 | Z/5268/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (200 m) | ||||||||||
9. | 13.56 | 3 e4 | MIKOŁAJCZAK Lena | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/0832/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.6 | IV | LDK! | PIEKARSKA Monika | 53 | 171 | Z/0832/22 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
10. | 13.61 | 4 e3 | JAŃCZAK Jadwiga | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/0302/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.8 | IV | LDK! | ZAWORSKI Marek | 56 | 168 | Z/0302/20 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (100 m) | |||||||||
11. | 13.68 | 4 e4 | ¦WIˇTNICKA Matylda | UKS D±b Suchy Las | 2008 | Z/6217/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.6 | IV | TYLAK Łukasz | 0 | 0 | Z/6217/23 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
12. | 13.71 | 2 e7 | SIEWIERA Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0261/20 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.9 | IV | LDK! | WALCZAK Katarzyna | 0 | 0 | Z/0261/20 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
13. | 13.79 | 1 e9 | SOLARCZYK Nikola | UKS 12 Kalisz | 2008 | Z/6371/22 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.5 | IV | OLSZYNA Waldemar | 46 | 167 | Z/6371/22 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
14. | 13.83 | 6 e4 | PRUCHNIEWICZ Amelia | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/2390/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.6 | -- | LDK! | PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina | 56 | 164 | Z/2390/20 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
15. | 13.84 | 5 e2 | SÓWKA Lena | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/2597/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.8 | -- | LDK! | OSU | KRZEWIŃSKI Ignacy | 42 | 156 | Z/2597/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- (100 m) 2023- (100 m ) 2024- (100 m) |
||||||||
16. | 13.89 | 5 e3 | RYCHŁA Aleksandra | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/0721/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.8 | -- | LDK! | TOMCZAK - BACHARA Dominika | 39 | 155 | Z/0721/21 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
17. | 13.98 | 4 e2 | KUBALA Maria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | Z/3085/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.8 | -- | OSU | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | 49 | 168 | Z/3085/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (400 m pł K) 2024- (400 m) |
|||||||||
18. | 14.05 | 4 e3 | KRÓL Maria | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/5368/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.4 | -- | LDK! | UNGER Krzysztof | 53 | 172 | Z/5368/22 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
19. | 14.25 | 5 e2 | URBANIAK Nikola | LUKS Orkan Wrze¶nia | 2007 | Z/13265/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.8 | -- | LDK! | PUJDAK Andrzej | 50 | 165 | Z/13265/21 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
20. | 14.51 | 2 s2 | MLECZAK Julia | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/11315/21 | U18 | WP | Sulęcin (1 / F) | 2024-04-26 | -1.3 | -- | LDK! | SOBKOWSKI Przemysław | 45 | 153 | Z/11315/21 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
21. | 14.52 | 6 e1 | KRÓL Malwina | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/3012/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -2.3 | -- | ZIELIŃSKA Janina | 0 | 0 | Z/3012/22 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
22. | 14.54 | 3 e9 | CHRYPO Alicja | KS Gwardia Piła | 2007 | Z/1610/18 | U18 | WP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -0.1 | -- | CHWAŁEK Jarosław | 0 | 0 | Z/1610/18 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
23. | 14.71 | 5 e1 | GREFLING Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | Z/3558/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.0 | -- | OSU | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | 50 | 172 | Z/3558/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (400 m pł K) 2024- (Trójskok) |
|||||||||
24. | 14.98 | 7 e2 | MAREK Jesika | UKS Sprinter Słodków | 2008 | Z/0220/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.8 | -- | B.D. | 50 | 170 | Z/0220/24 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
25. | 15.02 | 5 e10 | MICHALAK Kamila | LKS Maraton Turek | 2008 | Z/3902/24 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.9 | -- | RYCZYŃSKI Zbigniew | 50 | 165 | Z/3902/24 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
26. | 15.50 | 6 e1 | TUR Alicja | SL Olimpia Poznań | 2007 | Z/8373/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.0 | -- | LDK! | CZERNIAK Przemysław | 0 | 0 | Z/8373/21 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
27. | 15.52 | 7 e1 | KAPAŁA Alicja | LKS Orkan Ostrzeszów | 2008 | Z/1810/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.0 | -- | LDK! | NALEPA Marek | 40 | 156 | Z/1810/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- (Wzwyż) 2023- (300 m pł) |
|||||||||
28. | 15.66 | 6 e2 | GRZEBINOGA Karolina | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/5393/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -2.8 | -- | UNGER Krzysztof | 51 | 0 | Z/5393/23 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.63 | 1 s5 | BŁASZCZYK Maria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0929/23 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.7 | III | LDK! | OSU | WALCZAK Michał | 0 | 0 | Z/0929/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- (200 m) | ||||||||
2. | 26.86 | 3 s2 | GÓRNIAK Wiktoria | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/5604/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -1.5 | III | BIEDERMANN Roman | 0 | 0 | Z/5604/22 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 27.59 | 5 s2 | PAWELA Sylwia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/5268/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -1.5 | IV | ŁUCZAK Bernadeta | 58 | 172 | Z/5268/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (200 m) | ||||||||||
4. | 27.65 | 3 s3 | JAŃCZAK Jadwiga | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/0302/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -2.2 | IV | LDK! | ZAWORSKI Marek | 56 | 168 | Z/0302/20 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (100 m) | |||||||||
5. | 27.94 | 4 s3 | MIKOŁAJCZAK Lena | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/0832/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -2.2 | IV | LDK! | PIEKARSKA Monika | 53 | 171 | Z/0832/22 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
6. | 28.05 | 1 s4 | SÓWKA Lena | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/2597/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.2 | IV | LDK! | OSU | KRZEWIŃSKI Ignacy | 42 | 156 | Z/2597/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- (100 m) 2023- (100 m ) 2024- (100 m) |
||||||||
7. | 28.12 | 6 s2 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | Z/0038/18 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -1.5 | IV | LDK! | KN B | RATAJCZAK Maciej, RATAJCZAK Maciej | 58, 30 | 168, 144 | Z/0038/18 | WIELKOPOLSKIE | , , | 2023- (W dal) 2024- (K7-bój J MŁ ) |
||||||||
8. | 28.19 | 2 s4 | KRÓL Maria | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/5368/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.2 | IV | LDK! | UNGER Krzysztof | 53 | 172 | Z/5368/22 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
9. | 28.38 | 2 s6 | SOLARCZYK Nikola | UKS 12 Kalisz | 2008 | Z/6371/22 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | +0.2 | IV | OLSZYNA Waldemar | 46 | 167 | Z/6371/22 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
10. | 29.80 | 2 s5 | KABACIŃSKA Nikola | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/4478/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.1 | -- | CIE¦LICKA Elżbieta | 0 | 0 | Z/4478/24 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
11. | 30.23 | 5 s5 | KASZUBOWSKA Nadia | SKS Unia Swarzędz | 2008 | Z/0714/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.1 | -- | LDK! | BYTNIEWSKI Szymon | 50 | 165 | Z/0714/21 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
12. | 30.87 | 2 s9 | MAREK Jesika | UKS Sprinter Słodków | 2008 | Z/0220/24 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | +0.3 | -- | B.D. | 50 | 170 | Z/0220/24 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 41.00 | 3 s1 | PIOTROWSKA Klaudia | MUKS Szok Bojanowo | 2008 | Z/5131/18 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | KN B | RATAJCZAK Maciej | 30 | 144 | Z/5131/18 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- (K400 m ) | |||||||||
2. | 42.74 | 1 s2 | NIEWIADA Nikola | KS Stal Pleszew | 2008 | Z/2886/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | 38 | 150 | Z/2886/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 42.80 | 2 s2 | GÓRNIAK Wiktoria | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/5604/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | BIEDERMANN Roman | 0 | 0 | Z/5604/22 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
4. | 43.17 | 3 s2 | GOLANOWSKA Iga | UKS 12 Kalisz | 2008 | Z/0163/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | WI¦NIEWSKI Paweł | 41 | 159 | Z/0163/20 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
5. | 45.32 | 1 s3 | URBANIAK Nikola | LUKS Orkan Wrze¶nia | 2007 | Z/13265/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | PUJDAK Andrzej | 50 | 165 | Z/13265/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
6. | 46.35 | 6 s2 | KUBALA Maria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | Z/3085/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | OSU | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | 49 | 168 | Z/3085/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (400 m pł K) 2024- (400 m) |
||||||||||
7. | 46.44 | 7 s2 | PIECHOWIAK Michalina | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/0353/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | CIE¦LICKA Elżbieta | 48 | 169 | Z/0353/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (K400 m pł K
) 2024- (400 m pł K) |
|||||||||
8. | 46.45 | 3 s3 | KRAWCZAK Antonina | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/10966/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | CIE¦LICKA Elżbieta | 53 | 168 | Z/10966/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (1000 m) 2024- (400 m) |
|||||||||
9. | 46.90 | 4 s3 | ROSIŃSKA Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/11895/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | SKWIERZYŃSKI Jacek | 41 | 155 | Z/11895/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (300 m pł) | ||||||||||
10. | 47.89 | 5 s3 | KASZUBOWSKA Nadia | SKS Unia Swarzędz | 2008 | Z/0714/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | BYTNIEWSKI Szymon | 50 | 165 | Z/0714/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
11. | 48.02 | 6 s3 | MAGDZIAK Justyna | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/5261/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | BIEDERMANN Roman | 53 | 178 | Z/5261/22 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
12. | 48.03 | 4 s6 | CHRYPO Alicja | KS Gwardia Piła | 2007 | Z/1610/18 | U18 | WP | Złocieniec (1 / F) | 2024-04-27 | -- | CHWAŁEK Jarosław | 0 | 0 | Z/1610/18 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
13. | 48.05 | 7 s3 | KABACIŃSKA Nikola | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/4478/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | CIE¦LICKA Elżbieta | 0 | 0 | Z/4478/24 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
14. | 48.41 | 5 s6 | CHYTROWSKA Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/6239/23 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -- | WALCZAK Michał | 0 | 0 | Z/6239/23 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 58.88 | 1 s1 | SZŁAPKA Faustyna | MKS-MOS ¦rem | 2007 | Z/1824/19 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | II | KN B | OKONIEWSKI Zbigniew | 48 | 173 | Z/1824/19 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- (K800 m ) | ||||||||||
2. | 61.85 | 1 s2 | NIEWIADA Nikola | KS Stal Pleszew | 2008 | Z/2886/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | 38 | 150 | Z/2886/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 62.00 | 4 s1 | KRYSZCZYŃSKA Pola | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/1365/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | OSU | GRENDA Jan | 56 | 164 | Z/1365/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- (300 m) 2023- (300 m) 2024- (400 m) |
|||||||||
4. | 64.27 | 6 s1 | URBANIAK Nikola | LUKS Orkan Wrze¶nia | 2007 | Z/13265/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | IV | LDK! | PUJDAK Andrzej | 50 | 165 | Z/13265/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
5. | 64.86 | 3 s2 | STECZKO Patrycja | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | Z/4797/19 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | WI¦NIEWSKI Roman | 41 | 158 | Z/4797/19 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
6. | 66.41 | 4 s2 | KRAWCZAK Antonina | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/10966/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU | CIE¦LICKA Elżbieta | 53 | 168 | Z/10966/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (1000 m) 2024- (400 m) |
|||||||||
7. | 71.78 | 3 s3 | KELICH Aleksandra | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/2810/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | 49 | 165 | Z/2810/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (1500 m prz ) | |||||||||||
8. | 72.79 | 6 s2 | MRUGALSKA Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/0033/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | SKWIERZYŃSKI Jacek | 31 | 150 | Z/0033/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (1000 m prz) | ||||||||||
9. | 75.44 | 4 s3 | WYRWA Kinga | PLKS Gwda Piła | 2008 | Z/3852/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | 49 | 168 | Z/3852/24 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:48.39 | 6 s1 | GOLIŃSKA Gabriela | KS Energetyk Poznań | 2007 | Z/13050/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU | GRENDA Jan | 51 | 176 | Z/13050/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2021- (1000 m) 2022- (600 m) 2023- (800 m) 2024- (1500 m prz) |
|||||||||
2. | 1:50.20 | 3 s2 | TORZ Agata | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/0171/19 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | GRENDA Jan | 58 | 179 | Z/0171/19 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- (600 m) 2023- (300 m) 2024- (400 m) |
|||||||||
3. | 1:50.94 | 10 s1 | KA¬MIERCZAK Zuzanna | UKS Sprinter Słodków | 2008 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | WIELKOPOLSKIE | |||||||||||||||||
4. | 1:52.77 | 4 s2 | ROZENKOWSKA Wiktoria | SKS Unia Swarzędz | 2008 | Z/0709/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | BYTNIEWSKI Szymon | 0 | 0 | Z/0709/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
5. | 1:55.63 | 12 s1 | SKRZYPCZAK Zuzanna | UKS Jedynka Gostyń | 2008 | Z/8271/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | B.D. | 50 | 164 | Z/8271/21 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
6. | 2:01.78 | 9 s2 | KWIECIŃSKA Wiktoria | KS Stal Pleszew | 2008 | Z/5179/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | 60 | 170 | Z/5179/23 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
7. | 2:05.45 | 8 s2 | CIELEBˇK Marcelina | MKS-MOS ¦rem | 2008 | Z/5377/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | OKONIEWSKI Zbigniew | 47 | 160 | Z/5377/22 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
DNF | NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota | KS Energetyk Poznań () | 2007 | Z/3133/19 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU KN B | GRENDA Jan | 60 | 165 | Z/3133/19 | WIELKOPOLSKIE | , | 2021- (600 m) 2022- (600 m) 2023- (800 m) 2024- (800 m) |
|||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:34.11 | 2 s1 | KACZMAREK Wiktoria | UKS Sprinter Słodków | 2007 | Z/2136/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | B.D. | 45 | 160 | Z/2136/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 2:35.17 | 3 s1 | ROZENKOWSKA Wiktoria | SKS Unia Swarzędz | 2008 | Z/0709/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | BYTNIEWSKI Szymon | 0 | 0 | Z/0709/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 3:05.66 | 5 s1 | JURKIEWICZ Julia | LKS Maraton Turek | 2008 | Z/0577/24 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -- | RYCZYŃSKI Zbigniew | 56 | 177 | Z/0577/24 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:00.85 | 3 s1 | SZŁAPKA Faustyna | MKS-MOS ¦rem | 2007 | Z/1824/19 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | KN B | OKONIEWSKI Zbigniew | 48 | 173 | Z/1824/19 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- (K800 m ) | ||||||||||
2. | 3:10.24 | 5 s1 | GRZELCZAK Dominika | UKS Skoczek Władysławów | 2007 | Z/0689/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | BERLIŃSKI Florian | 49 | 170 | Z/0689/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- (3000 m) | |||||||||
3. | 3:16.75 | 7 s1 | WRÓBLEWSKA Patrycja | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/2279/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU KN B | GRENDA Jan | 54 | 164 | Z/2279/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- (300 m) 2023- (600 m) 2024- (K1500 m ) |
|||||||||
4. | 3:17.27 | 8 s1 | PROCH Jagna | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | Z/3482/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | UNGER Krzysztof | 52 | 175 | Z/3482/23 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
5. | 3:21.70 | 10 s1 | MŁODOŻENIEC Agata | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/3248/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | CIE¦LICKA Elżbieta | 54 | 158 | Z/3248/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (1500 m) 2024- (800 m) |
|||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:56.54 | 1 s1 | GRZELCZAK Dominika | UKS Skoczek Władysławów | 2007 | Z/0689/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | OSU | BERLIŃSKI Florian | 49 | 170 | Z/0689/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- (3000 m) | |||||||||
2. | 5:03.76 | 2 s1 | WRÓBLEWSKA Patrycja | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/2279/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | IV | LDK! | OSU KN B | GRENDA Jan | 54 | 164 | Z/2279/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- (300 m) 2023- (600 m) 2024- (K1500 m ) |
|||||||||
3. | 5:16.36 | 3 s1 | PROCH Jagna | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | Z/3482/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | UNGER Krzysztof | 52 | 175 | Z/3482/23 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
4. | 5:30.60 | 1 s1 | KACZMAREK Wiktoria | UKS Sprinter Słodków | 2007 | Z/2136/21 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | B.D. | 45 | 160 | Z/2136/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
5. | 5:34.14 | 4 s1 | PIECHOCKA Kaja | MKS Juvenia Puszczykowo | 2008 | Z/1033/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | CHMIELARZ Lucyna | 0 | 0 | Z/1033/23 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
6. | 5:53.12 | 5 s1 | FABISIAK Agata | MKS-MOS ¦rem | 2008 | Z/5376/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | OKONIEWSKI Zbigniew | 47 | 160 | Z/5376/22 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6:32.11 | 3 s1 | JĘDRZEJCZYK Anna Marianna | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/5810/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | GRENDA Jan | 48 | 168 | Z/5810/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (1500 m
) 2024- (1500 m) |
|||||||||
2. | 6:41.32 | 5 s1 | KOWALEWSKA Pola | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/1763/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | KN B | CIE¦LICKA Elżbieta | 52 | 168 | Z/1763/20 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (1500 m) 2024- (K3000 m ) |
|||||||||
3. | 6:46.04 | 6 s1 | BARTECKA Wiktoria | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/0606/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | GRENDA Jan | 46 | 155 | Z/0606/22 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
4. | 7:07.94 | 9 s1 | NASKRĘT Zuzanna | KS Energetyk Poznań | 2007 | Z/3257/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | GRENDA Jan | 56 | 168 | Z/3257/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (200 m
) 2024- (1500 m) |
|||||||||
5. | 8:16.35 | 13 s1 | FABISIAK Agata | MKS-MOS ¦rem | 2008 | Z/5376/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | OKONIEWSKI Zbigniew | 47 | 160 | Z/5376/22 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10:00.07 | 2 s1 | JĘDRZEJCZYK Anna Marianna | KS Energetyk Poznań | 2008 | Z/5810/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | II | LDK! | OSU | GRENDA Jan | 48 | 168 | Z/5810/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (1500 m
) 2024- (1500 m) |
|||||||||
2. | 10:37.28 | 3 s1 | KOWALEWSKA Pola | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/1763/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | KN B | CIE¦LICKA Elżbieta | 52 | 168 | Z/1763/20 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (1500 m) 2024- (K3000 m ) |
|||||||||
3. | 10:52.67 | 4 s1 | BARTECKA Wiktoria | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/0606/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | GRENDA Jan | 46 | 155 | Z/0606/22 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
4. | 11:50.91 | 6 s1 | NASKRĘT Zuzanna | KS Energetyk Poznań | 2007 | Z/3257/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU | GRENDA Jan | 56 | 168 | Z/3257/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (200 m
) 2024- (1500 m) |
|||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
10000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Półmaraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Bieg 6-godzinny K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 15.12 | 2 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | Z/0038/18 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.9 | II | LDK! | KN B | RATAJCZAK Maciej, RATAJCZAK Maciej | 58, 30 | 168, 144 | Z/0038/18 | WIELKOPOLSKIE | , , | 2023- (W dal) 2024- (K7-bój J MŁ ) |
||||||||
2. | 16.54 | 3 | BIADAŁA Julia | LUKS Orkan Wrze¶nia | 2007 | Z/13285/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.9 | III | LDK! | OSU | PAWLAK Przemysław | 45 | 165 | Z/13285/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- (80 pł) 2023- (100 m pł J MŁ ) 2024- (100 m pł J MŁ) |
||||||||
3. | 16.93 | 1 | STASIERSKA Weronika | LKS Orkan Ostrzeszów | 2008 | Z/2648/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -1.3 | IV | LDK! | OSU | NALEPA Marek | 45 | 163 | Z/2648/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- (W dal) 2023- (5-bój K MŁ) 2024- (7-bój J MŁ) |
||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 74.19 | 2 s1 | PIECHOWIAK Michalina | O¦ AZS Poznań | 2008 | Z/0353/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | OSU | CIE¦LICKA Elżbieta | 48 | 169 | Z/0353/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (K400 m pł K
) 2024- (400 m pł K) |
|||||||||
2. | 76.98 | 3 s1 | ROSIŃSKA Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/11895/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | SKWIERZYŃSKI Jacek | 41 | 155 | Z/11895/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (300 m pł) | ||||||||||
3000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.55 | 1 | ZALEWSKA Katarzyna | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2007 | Z/0866/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | III | ZAWORSKI Marek | 62 | 178 | Z/0866/23 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
2. | 1.45 | 2 | KOZIELSKA Amelia | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/3086/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | IV | LDK! | KACZOR Mieczysław | 53 | 177 | Z/3086/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 1.45 | 2 | WOLNA Weronika | O¦ AZS Poznań | 2008 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | IV | CIE¦LICKA Elżbieta | 0 | 0 | WIELKOPOLSKIE | |||||||||||||||
4. | 1.45 | 5 | PISARCZYK Vanessa | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2007 | Z/13506/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | IV | ZAWORSKI Marek | 55 | 17 | Z/13506/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (Wzwyż) | |||||||||||
5. | 1.45 | 2 | OLEJNICZAK Julia | LUKS Orkan Wrze¶nia | 2008 | Z/11894/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | IV | LDK! | PUJDAK Andrzej | 46 | 163 | Z/11894/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
6. | 1.45 | 9 | RATAJSZCZAK Weronika | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/4261/23 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | IV | WALCZAK Katarzyna | 0 | 0 | Z/4261/23 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
7. | 1.40 | 9 | NOWAK Maria | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/13120/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | ZIELIŃSKA Janina | 52 | 164 | Z/13120/21 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.65 | 1 | BRZEZINSKA Katarzyna | SL Olimpia Poznań | 2008 | Z/1692/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | I | LDK! | KN B | CZERNIAK Przemysław | 0 | 0 | Z/1692/20 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (Tyczka) 2024- (KTyczka ) |
|||||||||
2. | 3.40 | 2 | ŁOCHYŃSKA Weronika | SL Olimpia Poznań | 2008 | Z/1696/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | I | LDK! | KN B | CZERNIAK Przemysław | 0 | 0 | Z/1696/20 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- (KTyczka ) | |||||||||
3. | 2.50 | 6 | SOBCZAK Julia | SL Olimpia Poznań | 2007 | Z/4801/19 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | IV | LDK! | CZERNIAK Przemysław | 0 | 0 | Z/4801/19 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.48 | 7 | LOSY Zofia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | Z/1062/18 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | -0.1 | II | LDK! | KNF OSU | WALCZAK Michał | 0 | 0 | Z/1062/18 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (Trójskok) 2024- (Trójskok) |
||||||||
2. | 5.18 | 3 | GRZE¦KOWIAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/5606/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.5 | III | OSU | ŁUCZAK Bernadeta | 0 | 0 | Z/5606/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (W dal) 2024- (W dal) |
|||||||||
3. | 4.94 | 3 | KANICKA Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | Z/1060/18 | U18 | WP | Antalya (TUR) (1 / F) | 2024-04-28 | -0.2 | IV | LDK! | KNF OSU | WALCZAK Michał | 0 | 0 | Z/1060/18 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (100 m) 2024- (W dal) |
||||||||
4. | 4.63 | 13 | SIEWIERA Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0261/20 | U18 | WP | Sieradz (1 / F) | 2024-05-11 | +1.1 | -- | LDK! | WALCZAK Katarzyna | 0 | 0 | Z/0261/20 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
5. | 4.52 | 0 | PRUCHNIEWICZ Amelia | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/2390/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | +0.4 | -- | LDK! | PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina | 56 | 164 | Z/2390/20 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
6. | 4.33 | 0 | GREFLING Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | Z/3558/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | +1.5 | -- | OSU | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | 50 | 172 | Z/3558/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (400 m pł K) 2024- (Trójskok) |
|||||||||
7. | 4.33 | 6 | RATAJCZAK Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | Z/2926/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.5 | -- | UNGER Krzysztof | 60 | 180 | Z/2926/24 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
8. | 3.70 | 9 | KRÓL Malwina | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/3012/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.9 | -- | ZIELIŃSKA Janina | 0 | 0 | Z/3012/22 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
W dal K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.52 | 3 | PRUCHNIEWICZ Amelia | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | U18 | WP | Poznań (1) | 2024-04-28 | +2.8 | |||||||||||||||||||
2. | 4.43 | 6 | GREFLING Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | U18 | WP | Poznań (1) | 2024-04-28 | +2.8 | |||||||||||||||||||
3. | 4.33 | 9 | RATAJCZAK Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | U18 | WP | Poznań (1) | 2024-04-28 | +2.6 | |||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.15 | 4 | GRZE¦KOWIAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/5606/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -0.4 | III | OSU | ŁUCZAK Bernadeta | 0 | 0 | Z/5606/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (W dal) 2024- (W dal) |
|||||||||
2. | 11.13 | 2 | STASIERSKA Weronika | LKS Orkan Ostrzeszów | 2008 | Z/2648/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | +2.0 | III | LDK! | OSU | NALEPA Marek | 45 | 163 | Z/2648/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- (W dal) 2023- (5-bój K MŁ) 2024- (7-bój J MŁ) |
||||||||
3. | 10.40 | 3 | NELKA Melania | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/0605/22 | U18 | WP | Antalya (TUR) (1 / F) | 2024-04-27 | -1.7 | IV | LDK! | OSU KN B | ŁUCZAK Bernadeta | 0 | 0 | Z/0605/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (Trójskok) 2024- (KTrójskok ) |
||||||||
4. | 10.11 | 3 | JOK¦ Nadia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/0028/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | +1.7 | -- | LDK! | SKWIERZYŃSKI Jacek | 34 | 150 | Z/0028/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (5-bój K MŁ) | |||||||||
5. | 9.86 | 6 | PRUCHNIEWICZ Amelia | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/2390/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.6 | -- | LDK! | PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina | 56 | 164 | Z/2390/20 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
6. | 9.72 | 8 | NOWAK Maria | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/13120/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | +0.8 | -- | ZIELIŃSKA Janina | 52 | 164 | Z/13120/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
7. | 9.54 | 0 | GREFLING Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | Z/3558/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -0.2 | -- | OSU | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | 50 | 172 | Z/3558/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (400 m pł K) 2024- (Trójskok) |
|||||||||
8. | 8.72 | 7 | CZARNECKA Marianna | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/12419/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | +1.4 | -- | LDK! | SKWIERZYŃSKI Jacek | 35 | 151 | Z/12419/21 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||
9. | 8.50 | 0 | RATAJCZAK Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | Z/2926/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | +1.4 | -- | UNGER Krzysztof | 60 | 180 | Z/2926/24 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
Trójskok K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.65 | 4 | GREFLING Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | U18 | WP | Poznań (1) | 2024-04-28 | +2.9 | |||||||||||||||||||
2. | 8.87 | 6 | RATAJCZAK Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | U18 | WP | Poznań (1) | 2024-04-28 | +3.0 | |||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.27 | 1 | DOLIŃSKA Monika | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/3769/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | TOMCZAK - BACHARA Dominika | 59 | 158 | Z/3769/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 10.06 | 2 | DĘBOWSKA Julia | UKS Sprinter Słodków | 2007 | Z/0473/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | IV | LDK! | B.D. | 42 | 169 | Z/0473/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
3. | 9.22 | 1 | NIEDZIELSKA Magdalena | LKS Orkan Ostrzeszów | 2007 | Z/0125/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | NALEPA Marek | 52 | 170 | Z/0125/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- (Dysk (0.75)) 2023- (Dysk (1)) 2024- (Dysk (1)) |
|||||||||
4. | 8.58 | 4 | WIERTEL Olimpia | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/3082/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | SZOSTAK Janusz | 0 | 0 | Z/3082/22 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
5. | 8.55 | 5 | WŁODARCZAK Wiktoria | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/5367/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | TOMCZAK - BACHARA Dominika | 164 | 63 | Z/5367/22 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
6. | 8.47 | 6 | CZELADZKA Marcelina | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/0282/20 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | SWANCAR Kamil | 67 | 165 | Z/0282/20 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.60) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 32.02 | 1 f2 | DOLIŃSKA Monika | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | Z/3769/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | TOMCZAK - BACHARA Dominika | 59 | 158 | Z/3769/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
2. | 26.90 | 1 f2 | NIEDZIELSKA Magdalena | LKS Orkan Ostrzeszów | 2007 | Z/0125/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | NALEPA Marek | 52 | 170 | Z/0125/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- (Dysk (0.75)) 2023- (Dysk (1)) 2024- (Dysk (1)) |
|||||||||
3. | 21.19 | 2 f2 | WIERTEL Olimpia | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/3082/22 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | SZOSTAK Janusz | 0 | 0 | Z/3082/22 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
Młot (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 49.55 | 3 | TOMYS Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/0035/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | II | LDK! | KN B | CZARNECKI Mateusz | 46 | 160 | Z/0035/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- (KMłot (3) ) | |||||||||
2. | 47.84 | 4 | ZIMMER Julia | UKS Achilles Leszno | 2007 | Z/14486/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | II | LDK! | KN B | GÓRSKA Hanna | 70 | 163 | Z/14486/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2022- () 2023- (Młot (3)) 2024- (KMłot (3) ) |
|||||||||
3. | 45.75 | 5 | ZHABINSKA Kseniia | WMLKS Nadodrze Powodowo (Z) | 2008 | Z/4567/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | III | OSU | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | 62 | 183 | Z/4567/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (Młot (3)
) 2024- (Młot (3)) |
||||||||||
4. | 44.79 | 6 | WALCZAK-MORTEZAEI Stefania | UMKS Iskra Wolsztyn | 2007 | Z/5148/19 | U18 | WP | Stargard (1) | 2024-05-11 | III | LDK! | CZARNECKI Mateusz | 61 | 178 | Z/5148/19 | WIELKOPOLSKIE | , | 2021- (1000 m prz) 2022- (1000 m prz) 2023- (7-bój J MŁ) |
||||||||||
5. | 39.07 | 6 | WI¦NIEWSKA Julia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2008 | Z/4002/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | IV | OSU | ŁUCZAK Bernadeta | 0 | 0 | Z/4002/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- (Młot (3)) | ||||||||||
6. | 37.49 | 7 | CIE¦LA Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | Z/10962/21 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | IV | LDK! | CZARNECKI Mateusz | 51 | 160 | Z/10962/21 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
7. | 36.03 | 10 | ŁAWNICZAK Maja | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/3510/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | IV | SWANCAR Kamil | 72 | 162 | Z/3510/23 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
8. | 32.38 | 11 | TOMCZYK Łucja | UKS Skoczek Władysławów | 2008 | Z/0213/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | OSU | BERLIŃSKI Florian | 78 | 173 | Z/0213/23 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- (Młot (3)) | |||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ciężarek (5) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ciężarek (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (400) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 37.30 | 1 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | Z/0038/18 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-05-04 | III | LDK! | KN B | RATAJCZAK Maciej, RATAJCZAK Maciej | 58, 30 | 168, 144 | Z/0038/18 | WIELKOPOLSKIE | , , | 2023- (W dal) 2024- (K7-bój J MŁ ) |
|||||||||
2. | 28.84 | 1 | SZCZEPANIAK Iga | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2008 | Z/2505/24 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | KOBIERSKI Andrzej | 0 | 0 | Z/2505/24 | WIELKOPOLSKIE | , | ||||||||||||
3. | 21.42 | 2 | MACZKOWIAK Maja | WMLKS Nadodrze Powodowo (UMKS Iskra Wolsztyn) | 2008 | Z/0300/23 | U18 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | WALCZAK- MORTEZAEI ArturWALCZAK- MORTEZAEI Artur | 5959 | 165165 | Z/0300/23 | WIELKOPOLSKIE | , | |||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 29:52.16 | 3 s1 | GRACZYKOWSKA Julia | UKS 12 Kalisz | 2008 | Z/2594/21 | U18 | WP | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | III | LDK! | KN B | KISIEL Krzysztof | 40 | 149 | Z/2594/21 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- () | |||||||||
Chód 10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 0:37:36 | 2 U18 | TYCZYŃSKA Amelia | UKS Achilles Leszno | 2007 | Z/2007/20 | U18 | WP | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | KN B | ZDONEK Filip | 54 | 164 | Z/2007/20 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (2000 m prz) 2024- (K2000 m prz ) |
|||||||||
2. | 0:39:05 | 3 U18 | KOWALEWSKA Pola | O¦ AZS Poznań | 2007 | Z/1763/20 | U18 | WP | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | KN B | CIE¦LICKA Elżbieta | 52 | 168 | Z/1763/20 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (1500 m) 2024- (K3000 m ) |
|||||||||
3. | 0:41:45 | 7 U18 | PŁATEK Paulina | UKS Achilles Leszno | 2007 | Z/2009/20 | U18 | WP | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | OSU | ZDONEK Filip | 49 | 173 | Z/2009/20 | WIELKOPOLSKIE | , | 2024- (1500 m) | |||||||||
4. | 0:46:02 | 10 U18 | ZAREMBA Zuzanna | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | Z/0989/22 | U18 | WP | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | OSU | ŁUCZAK Bernadeta | 42 | 160 | Z/0989/22 | WIELKOPOLSKIE | , | 2023- (3000 m) 2024- (1500 m) |
|||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 5.9229021072388 sekund |